Amedeo Preziosi’nin yeni single’ı “Vorrei” yayınlandı

Felaket

New member
22 Nisan 2023, 11:14

Şarkıcı yeni single’ı “Vorrei”yi piyasaya sürüyor

Ezici bir koro ve derin ve duygusal bir metin, halka, her sürümde sürekli gelişen kişiliğinin yeni taraflarını vurgulamaktan asla vazgeçmeyen sanatçının yeni bir yanını gösteriyor. Şarkı, büyük İtalyan prodüktörlerden biri olan Francesco “Katoo” Catitti ve yazar Giovanni “K Beezy” Miani ile yoğun bir stüdyo çalışmasından sonra ortaya çıktı.

Amedeo, YouTube’da toplamda 9 milyondan fazla dinleme ve 35 milyon görüntülemeye ulaşan, altın sertifikalı “Sorry for the Inconvenience” (2017) hitleriyle müzikal yeteneğini şimdiden kanıtladı. Bunu 2021’de sırasıyla 4,7 milyon ve 3 milyon akışla “Range Rover” ve “Liberty City” izledi.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul