“Benden Manuel’in öldüğü yerde bir selfie istediler”

Felaket

New member
24 Haziran 2023, 13:03

Şarkıcı-söz yazarı, halkın küçük Manuel için bıraktığı pelüş hayvanların ve çiçeklerin önünde başına gelen olayı “Messenger”a anlattı.

Alex Britti, zamanımızın yozlaşması gibi görünen şeyi teninde deneyimledi. Bir süre önce Maria De Filippi’den, Maurizio Costanzo’nun cenaze evindeyken bir selfie çekmesi talebini karşılamıştı. Ve Casal Palocco’da yaşananlar, her şeyin bir gösteriye, kutsallığa ve belirli durumlara saygıya dönüştüğü aynı resme uyuyor.

Britti kaza mahallinden uzakta değil, ancak geçen gün oradan geçme cesaretini gösterebildi. İnsanların Manuel’in anısına bıraktığı birçok çiçeğin ve yumuşak oyuncakların önünden geçerken saygısından dolayı yavaşlamak istedi. Ona katılan kişi aynı inceliğe sahip değildi. “Kazadan bu yana ilk kez oradan geçerken duygulandım ve pencereyi açtım – dedi şarkıcı-söz yazarı -. Küçük Manuel için bir saygı göstergesi olarak yumuşak oyuncakların önünde yavaşladım. Ama tam o anda, yere konan birçok çiçeğin önünde”, bir adam büyük bir scooter ile bana katıldı ve benden bir selfie istedi. Öyle hissetmedim, üzgündü ama fark etmemiş gibi yaptım. “Daha sonra selfie verildi, ancak birkaç metre ileride, daha” normal “bir durumda.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili