Cher geçit törenlerinde genç erkek arkadaşını aşık bir şekilde öpüyor

Felaket

New member
Deri ceketi, uyumlu mavi taytı, korse tarzı üstü ve platform çizmeleri ile zarif Cher, her zamankinden daha iyi durumda ve kendisinden 40 yaş genç plak şirketi Def Jam Recordings’in (rapçi Tyga tarafından) Başkan Yardımcısı ile ilişkisini doğruluyor. .

Aşk hikayesi ne zaman başladı?

Kasım 2022’de yeni çift, şov dünyasının uğrak yeri olan bir Hollywood restoranı olan Craig’s’in önünde el ele tutuşan paparazzilerdi. Çekimler hemen viral hale geldikten sonra, süperstarın 76 yaşında olduğu göz önüne alındığında, ikisi arasındaki yaş farkına ilişkin yorumlarla birlikte kullanıcılardan eleştiriler ve kınamalar Twitter’a geldi. Fotoğraflarında, çocuk arabada beklerken elini öperken de resmedilmiş. Pop yıldızı ve aktris daha sonra “Yeni bir erkek arkadaşı olan var mı?” Yazan bir tweet’e yanıt verdi. “Evetssss” ile. “Believe” yıldızı daha sonra yeni sevgilisinin üzerinde “Alexander” yazan ve üzerinde kırmızı bir kalp bulunan bir ekran görüntüsünü paylaştı.
İkisi arasındaki buluşma, divanın küçük bir kız kılığında podyumlarda sürpriz bir şekilde göründüğü Paris moda haftasında gerçekleşecekti.

ciddi niyetler

Görünüşe göre Alexander, Cher’in tüm aile üyeleriyle çoktan tanışmış ve yıldız takipçilerine onun niyetini açıklamış: “Hepimizin bildiği gibi… Dün doğmadım ve kesin olarak bildiğim şey… hiçbir garanti yok. . Ne zaman bir seçim yapsan, bir risk almış olursun. Ben her zaman risk almışımdır…ben buyum.” Cher ayrıca 40 yıllık yaş farkını “Aşk matematik bilmez” yazarak bir cümleyle reddetti ve sonraki bir tweet’te nefret edenlere “Ne düşündüğün umurumda değil. Neyin önemi var?” O ve ben mutluyuz” diye ekledi: “Kağıt üzerinde saçma ama gerçek hayatta biz iyiyiz. O harika ve ben genellikle erkeklere hak etmedikleri nitelikleri vermiyorum.” Cher, daha genç erkeklerle tanışmasaydı asla bir ilişki içinde olmayacağını açıkladı: “Akranlarım benden pek hoşlanmıyor. kişiliğim kimseye”.

Nişan

Aralık 2022’de ikonik Oscar ödüllü şarkıcı ve “Moonstruck” aktrisi, Twitter’da erkek arkadaşı Alexander AE Edwards’ın ağacın altında bulmasını sağladığı dev bir elmaslı devasa bir yüzüğün fotoğrafını yayınladı. Ve hemen, ‘pop tanrıçasının’ sadece nişanını “duyurmak” için sol elinin yüzük parmağına mücevheri takacağı dedikodusu çıktı.

eski sevgilileri

Alexander Edwards, 2018’den 2021’e kadar Amber Rose ile nişanlıydı ve onunla 3 yaşındaki oğlu Slash’i paylaşıyor. Çift, kendisini çok sayıda aldattığı iddiasıyla ayrıldı. Amber, Instagram Hikayelerinde onunla ilgili her şeyi ağzından kaçırdı: “12 tembelin tümü (tanıdıklarım, muhtemelen daha fazlası var) buna sahip olabilir.”

eski sevgilileri

Diva’nın arkasında iki evliliği var. 1964’ten 1975’e kadar Sonny Bono ile evlendi ve Chaz (53) adında bir oğulları var. Daha sonra Gregg Allman ile evlendi, ancak bu sadece dört yıl sürdü. Müzisyeninden Elijah (46 yaşında) vardı.