“Dinlenme siyasi bir eylemdir”

Felaket

New member
Giorgia Soleri: “Dinlenme siyasi bir eylemdir”

Giorgia Soleri’nin aktivist pozisyonları Web tarafından ilk kez eleştirilmiş değil, o kadar ki geçmişte sosyal medyaya ara vermişti. Aslında, birçok kişi, etkileyicinin gerçeklikle tüm bağını kaybettiğini, ancak herkesin ulaşamayacağı bilgelik incilerini ağdaladığını düşünüyor (örneğin, değerli mücevher alımları). Giorgia, buen inzivasının bir dizi fotoğrafını yayınladı ve bu düşüncesini takipçileriyle paylaştı: “Performansı, hiper üretkenliği ve insanlık dışı değerler standartlarına bağlı kalma arzularının fedakarlığını gösteriş olarak gören bir toplumda, dinlenin. politik bir eylemdir.hatta uyumsuz, sakat, queer bedenler tarafından uygulandığında.ara sıra da olsa, kendi ihtiyaç duyduğu ritimleri takip ederek yaşamayı göze alabilmek için gerekli ayrıcalık devam eder. daha insan dostu bir dünya için mücadele etmemiz gereken bir adaletsizlik”.

“Güzelliğe İhtiyacımız Var”

“Bana eşlik eden tüm harika kadınlar sayesinde İbiza’da geçirdiğim günlerden bunu eve getirdim. Ama aynı zamanda çok daha fazlası: topluluk, sevgi, paylaşım, saygı, ilgi, şefkat.” .. Bu kadar güçlü ve yoğun bir deneyime sahip olmayı ve benim sıramda onu metabolize edebilmeyi, işleyebilmeyi, içselleştirebilmeyi ve dünyaya akıtabilmeyi umuyorum. onu yeniden kavramayı ve geliştirmeyi öğrenin”.

eleştiri yağmuru

Bu nedenle mesajında, dinlenmenin birkaç kişi için bir “ayrıcalık” olduğu gerçeğini eleştiriyor, ancak elitist tatilinin kartpostallarını herkes beğenmedi. Hatta Instagram profiline kısa sürede eleştiriler ve olumsuz yargılar akın etti. Ona iletişimini değiştirmesini tavsiye edenler var, çünkü lüks tatilleriyle gösteriş yapmak, buna gücü yetmeyenleri, onu tutarsız olmakla suçlayanları rahatsız ediyor, çünkü tam da dinlenme günlerinde kadınları güzellik standardına uygun hale getirmeyi amaçlayan kozmetik ürünlerin reklamını yapıyor. galip gelen ve ona bahsettiği siyasi eylemin zaten var olduğunu ve tatil olarak değil, grev olarak adlandırıldığını hatırlatan. Bununla birlikte, pek çok eleştiri arasında biri onu savunuyor ve onunkinin, insanoğlunun dinlenme ihtiyacına dair genel bir düşünce olduğuna işaret ediyor.