Dwayne Johnson, Oceania’nın canlı aksiyon uyarlamasını duyurdu

Felaket

New member
06 Nisan 2023 12:34

2016 çizgi filminde aktör, etten kemikten versiyonda oynayacağı bir karakter olan Maui adını verdi.

Dwayne Johnson duyurusu

Annesi Samoalı kökenli olan Dwayne Johnson yeni filmde aynı zamanda yapımcı olacak ve animasyon filmin kahramanlarından birinin etindeki rolüne devam edecek. Video mesajında aktör şunları söyledi: “Moana’nın harika hikayesini beyaz perdeye taşıyabildiğim için derin bir onur ve şükran duyuyorum. Bu hikaye benim kültürümü temsil ediyor ve halkımızın zarafetinin ve gücümüzün simgesi. savaşçılar. Bu kültürü tenimde ve ruhumda gururla taşıyorum. Rahmetli büyükbabam Büyük Şef Peter Maivia’nın ruhundan ilham alan Maui ile yeniden bir araya gelebilmek için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bu fırsat, çok değer verdiğim bir şey.” Polinezya halkı olarak kim olduğumuzu tanımlayan müzik ve danstan daha iyi bir yol yok” dedi.

Film

2016 yapımı film, Polinezya mitlerinden ilham aldı ve yarı tanrı Maui’nin yardımıyla halkını kurtarmak gibi zorlu bir göreve çıkan maceracı bir genç Vaiana Waialiki (Moana) figürüne odaklandı. Şu anda, genç prenses Vaian’ın animasyon filmi Auli’i Cravalho’da seslendirme sanatçısı tarafından oynanıp oynanmayacağı, canlı aksiyon versiyonu hakkında başka bir ayrıntı bilinmiyor.

Filmin başarısı ve ödülleri

“Okyanusya” dünya çapında gişede yaklaşık 644 milyon dolar hasılat yaptı. Film müziği Grammy ve Billboard Müzik Ödülü kazandı. Film ayrıca 2017’de iki Akademi Ödülü adaylığı kazandı.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili