Ed Sheeran, yeni albüm için Milano’da özel canlı yayında

Felaket

New member
Albüm

Ed Sheeran’ın 2011’de “+” (Artı) ile başlayan ve “x”, “÷” ve “=” ile devam eden matematiksel kayıt serisinin sonuncusu “-” (Çıkarma), “çıkarma”da yaptığı da buydu. ” . Anlattı … acı, depresyon, korku. İngiliz şarkıcı-söz yazarının özellikle 2022’nin ilk aylarında yoğun bir şekilde yaşadığı ve Aaron Dessner (The National) ile birlikte, kesinlikle en samimi ve kişisel albümü olan “Substract” ı yaratmasına yol açan tüm duygular. Taylor hızlı. Ed ve Aaron, albümün yapımına Şubat 2022’de başladılar ve stüdyoda birlikte geçirdikleri sadece bir ayda 30’dan fazla şarkı yazdılar. Sonuç, 14 zonklayan ve yoğun parça, Ed Sheeran’ın hayatının en cehennemi dönemlerinden birini ara pasajlar olmadan yürekten şarkıya anlattığı 14 temel ve minimal akıcı şarkı.

Milano’daki gösteri

Milano’da sahnede, beyaz bir tişört ve kargo pantolonu, dövmeli kollar, bileğinde büyük sarı bir saat (Sheeran’ın saatlere tutkusu vardır, ed) ve boynunda bir gitarla, Ed şarkılardan bazılarını söylüyor. açılış parkuru, “bot”yaralardan bahsediyor: “Bütün yaraların iyileştiğini söylüyorlar ama biliyorum ki belki iyileşmeyeceğim”, duygusal baladına, “Hayat Devam Ediyor”, hangisinde hatırlıyor Cemal Edwards, Şubat 2022’de vefat eden arkadaşı: “Hayat senin gitmenle devam ediyor galiba / Taş gibi batıyorum” ve itiraf ediyor: “Arkadaşım öldüğünde keşke her şey dursa diyordum, Kraliçe Elizabeth’in nasıl öldüğünü hatırlıyor musun? Ancak bir gün sonra herkes günlük hayatına dönmüştü…”.
Edwards’ın 20 Şubat 2022’de kokain kullanımı nedeniyle kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesinin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve Sheeran şarkı söylemeye başlamadan önce unutmak ya da acı çekmek istemediğinin altını çizmeye hevesli. fade away : “Arkamda bırakmak istemiyorum, duymaya devam ederek konuşmak istiyorum… Bence böyle hissetmek doğru, yanlış bir şey yok, önemli olan devam etmek birinin hafızası canlı ve bu konuda suçluluk duymuyor. Hayat Devam Ediyor”.

En iyi arkadaşının kaybı onu bir çıkmaza sokmuş, mahvetmiş ve geri dönüşü olmayan bir depresyona geri göndermiştir. Şarkıcı-söz yazarı, “Kafam suyun altındayken boğuluyormuş gibi hissettim, yukarı baktım ama hava almak için çıkamadım” dedi.

Edwards da konuşuyor “Gözler kapalı”, birkaç hafta önce yayınlanan albümün öncü single’ı. Kendisine adanmış ve Ed’in birkaç yıl önce yazdığı, başlangıçta bir ayrılık şarkısı olarak yazdığı bir balad. Sonra metin, yaşadığı çok acı verici kayıptan sonra anlamını tamamen değiştirdi ve bu da onu parçayı yeniden ziyaret etmeye ve yeniden yazmaya yöneltti. “Bu şarkı birini kaybetmekle ilgili, her dışarı çıktığınızda onunla tanışmayı bekliyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Her şey size birlikte geçirdiğiniz zamanları hatırlatıyor. Bazen kaybın acısını dindirmek için gerçekliğin dışına çıkmanız gerekir, ama bazı şeyler daha da getirir.” geri döndün

“Gözler Kapalı”nın anlamı, yönetmenliğini yaptığı resmi videoda da iyi bir şekilde temsil ediliyor. mia barnesEd’in dışarıda bir gece geçirdiği ve ardından acı metaforunu temsil eden mavi bir canavarın görüldüğü. Ed, nereye giderse gitsin onu uzaklaştıramaz ve ona hayatında kalan boşluğu hatırlatır.

Ed Sheeran, yeni albümü tanıtmak için Milano'da canlı yayında: Kötü zamanlardan kurtulabilirsin - fotoğraf 2

Annie Leibovitz

Karısının kanser olması

Bu kısa sürede çok fazla acılar çekildi. Kendisinden kısa bir süre önce, ikinci çocuğu olan hamile eşine, ancak doğumdan sonra tedavi edilebilen kanser teşhisi konmuştu. Ve bu arada Sheeran, mahkemede “Shape of you” için bir intihal davasıyla da uğraşıyordu.

“Çıkarma benim geçen Şubat tarihli günlüğüm ve benim onu anlamlandırma yolum. Bir sanatçı olarak inandırıcı olmayan, nerede olduğumu ve nasıl ihtiyacım olduğunu tam olarak temsil etmeyen bir albüm çıkarmak içimden gelmedi. hayatımın bu noktasında kendimi ifade ediyorum.hayat.bu albüm tam olarak öyle,ruhumun derinliklerine bakmak gibi.ilk defa insanların beğeneceği bir albüm yapmaya çalışmıyorum,sadece ortaya koyuyorum dürüst ve yetişkin hayatımda olduğum yere sadık bir şey “.

Sheeran, albümden diğer yayınlanmamış parçaları söylüyor. ‘Gençliğin Sonu’ndan ‘Renk Körü’ne ve ‘Çınar’a Eşinin kanser olduğunu anlatan, “Şubat ayında Brit Awards için prova yaparken başıma geldi, o sırada eşimin kanser olduğunu öğrendim. Altı aylık hamileydi. O an her şey gözlerimin önünden geçti” diyor ve ardından ekliyor: “Artık kızımın doğduğunu ve iyi durumda olduğunu, eşimin düzenli olarak kontrollerini yaptırdığını söyleyebilirim ama gerçekten zor ve sıkıntılı bir dönemdi”. Ve sonra da var “İp yok” ve “Aberfeldy Tepeleri”Substract’ı kapatan ve Sheeran’ın gitarsız, sadece inanılmaz sesiyle söylediği şarkı.

hitler

Sonra sıra savaş atlarına gelir, Ed en başından söz vermişti: “Sadece hüzünlü şarkılar söylemeyeceğim…”. Hayranlar, ‘Perfect’, ‘Bad Habits’, ‘Thinking out high’ ve ‘Shape of you’ notalarına zincirlendi ve mahremiyeti İrlandalı babamın çaldığı bir halk şarkısı olan ‘Departing glass’ ile kapatın. ve akşamın sonunda barlarda söylenen” ve “Afterglow” ile.

Parça listeleri:
1.Tekne
2. Tuzlu su
3. Gözler Kapalı
4. Hayat Devam Ediyor
5. Tozlu
6. Gençliğin Sonu
7. Renk körü
8. Perdeler
9. Sınır Çizgileri
10. Kıvılcım
11. Vega
12. Çınar

13. Telsiz
14. Aberfeldy Tepeleri

Ed Sheeran, yeni albümü tanıtmak için Milano'da canlı yayında: Kötü zamanlardan kurtulabilirsin - fotoğraf 3

Annie Leibovitz
Rekor kıran bir söz yazarı

Sheeran’ın 91 milyar dinlenmesi, dünya çapında satılan 65 milyondan fazla albümü, 4 Grammy, 7 Brit Ödülü ve 8 Billboard Ödülü vardır. Yalnızca İtalya’da Sheeran, “Shape of You” adlı şarkısı için bir elmas disk, 76 platin disk ve 15 altın diskle övünebilir. Ayrıca, ülkenin en çok ödül alan uluslararası sanatçısı ve hem Albümler hem de Tekler olmak üzere İtalyan listelerinde en büyük varlığa sahip sanatçıdır. Ayrıca ilk 10 katılım rekorunu da kırdı. Sheeran ayrıca 2015’te Wembley Arena’da biletleri tükenen üç konserle rekor kırdı. Bu vesileyle, arka arkaya üç akşam 240.000 kişinin önünde eşlik eden bir grup olmadan tek başına çalan dünyadaki ilk sanatçı oldu.

Milano’daki diskin mutlak ön izlemesi

14-20 Nisan tarihleri arasında Milano’da, diğer seçkin ve seçkin uluslararası mekanlarla aynı zamanda, albüm grafikleri gibi sarı olan özel bir mekan aktiftir. Kesinlikle, Piazza Gae Aulenti’de
Portanuova Milano uygulamasında rezervasyon yaptırarak ayrıcalıklı erişim ile her gün 14:00 ile 20:00 arasında içine bir konteyner yerleştirildi, Ed Sheeran hayranları kendilerini mutlak bir ön izlemeyle yeni albümün atmosferine kaptırabilecekler. Dışarıda, gelişmekte olan genç sanatçıların Ed Sheeran’ın repertuarını kutlarken performans sergilemelerine izin verecek özel bir Açık Sahne kuruldu.