Elettra Lamborghini’nin yeni albümü “Elettraton” yayınlandı

Felaket

New member
Elettra Lamborghini bu nedenle Twerking Queen asasını geri alıyor. Yalnız “Eller yukarı“. “Elettraton”un yayınlanmamış on parçası, İtalyan ve uluslararası müzik dünyasının büyük isimleri tarafından yazıldı ve üretildi. Villabanks, Shablo, Davide Petrella, Giordano Cremona, Riccardo Scirè, Jacopo Ettorre, İspanyol yıldız Chema Rivas, ancak Lamborghini tüm işleme aşamalarını adım adım takip etti. Bir önceki albümün üzerinden dört yıl geçti. Onu Sanremo Festivali’nde gördüğümüz ve yaz sloganlarını yayınladığımız ama aynı zamanda ” koçu olarak çokça televizyon yaptığımız yıllar.Ses” yorumcuya “ünlüler adası” Tüm ironisini ifade edebildiği bir program olan “Only Fun” un yönetimine kadar.

Ama şimdi ilk aşkı olan müziğe geri dönüyor. Ve neden ikinci albümü doğurmak için doğru zaman olduğunu açıklıyor. “Maalesef bunun gerçekten bir Covid meselesi olduğunu düşünüyorum – diyor -. Müziğim aracılığıyla, enerji ve pozitiflik adına dünyayı bölme arzumu iletmek istiyorum. Çok daha erken çıkmasını isterdim ama olmuyor” Bana olana saygıdan bile en iyi dönem gibi gelmiyor, insanların diskoya gitmekten başka düşünceleri vardı.

Yıllar geçti ama sen her zaman reggaeton’a sadıksın: Bu tür müzikte senin için özel olan ne?

Bana neşe veriyor. Çocukken Zumba yaparken keşfettim. Müziğin tamamı Latindi ve ondan ne kadar zevk aldığımı hatırlıyorum, duyduğum anda bende dans etme isteği uyandırdı. Ve hepsi bir zincir: dans etme arzusu partiye eşittir, parti neşedir ve dolayısıyla pozitifliktir. Bu müzik bana günümde üzgün mü yoksa mutlu mu olacağımı seçme imkanı veriyor: Yaptığım ilk şey yüklü bir parça çalmak ve mutluyum.

Şarkılar çok önemli yazarların imzasını taşıyor ama siz yine de tüm yapım aşamalarını takip ederek fikir beyan ettiniz.

Ben bir kontrol manyağıyım ve bu yüzden her şeyi adım adım takip etmem gerekiyor. Bir yazarın veya yapımcının ünlü olup olmaması umurumda değil. O gün bir darbe yapıldıysa kimsenin yüzüne bakmam. Zor çünkü bu şekilde stres çok büyük. Kendine güvenen biri gibi görünüyorum ama müziğimle ilgili pek çok güvensizliğim var ve her zaman elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

Bu dönemde çok farklı rollerde olsanız da çokça televizyon, ardından da tabii ki müzik yaptınız. Kendinizi bir sanatçı olarak nasıl tanımlarsınız?

JLo’dan alıntı yapmak istemiyorum çünkü gerçekten her şeyi yapıyor ama model biraz öyle. İtalya’da su geçirmez bölmelerde çok şey yapma eğilimi vardır: ya bir aktrissiniz, bir şarkıcı ya da bir modelsiniz. Ama nerede yazıyor? Amerika’da tam teşekküllü bir şarkıcı olan Ariana Grande gibi biri de bir televizyon yayınına ev sahipliği yapıyor. Tüm deneyimlere açığım, şüphesiz yıllar içinde yaptıklarım, neleri yapmak istemediğimi anlamamı sağladı. Bazı programlar yaparken, benim olmadığı için onları bir daha asla yapmayacağımı fark ettim.

“Riccanza”nın başlangıcındaki Elettra ile bugünkü Elettra arasındaki fark nedir?

Kesinlikle daha fazla farkındalığım var. Doğam gereği her zaman gelişmek isterim, bu yüzden başlangıçta biraz oyun gibiydi, sonra bir noktada ciddileşmem, başımı eğip pedal çevirmem gerektiğini fark ettim. Ve sonra, dışarıda olanların seni üzmesine izin vermemen gerektiğini anladım.

Tam Reggaeton'da Elettra Lamborghini: Ben seksi miyim?  Hiç değil, ama seni nasıl eğlendireceğimi biliyorum. - fotoğraf 2

basın ofisi

Kendinizi daha seksi veya daha komik buluyor musunuz?

Seksi hiçbir şeyim yok! Birisi evime gelip bir hafta benimle kalsa bende ne kötülük ne de tabu olmadığını anlar. Her şey hakkında konuşurum, boktan şeyler bile ama sakince. sümük? Sivilce mi? Onlar doğal şeyler. Elbette iki göğüs ve güzel bir popo insana seksi bir bomba gibi geliyor ama durum öyle değil. Instagram’da fotoğraf çekmeyi bir şekilde seviyorum ama bu bir oyun, seksi olmak istemiyorum.

Tüm dövmeleri sildirdiğiniz doğru mu?

Beni sıktıkları için onları çıkarıyorum ve keşke bir gün başka bir şey koymak için yerim olsaydı. Sonra hepsi ölen hayvanlarıma adandı… mezarlıktı… Sorun şu ki, iyi çıkmıyorlar, belki de tutmalıydım. Yapma, daha iyi!

Yaz için hangi şovu hazırladınız?

Bu yıl iki dansçı ekledim, iki çılgın erkek ve bu benim için sıra dışı çünkü dansçılarım hep kıvırcıktı. Sonra iki maskot koydum. Şimdi söylüyorum çünkü o zaman herkesin benim için kopyalayacağını zaten biliyorum. Ama hala kim olduklarını söyleyemem. Forma girmek için üç ayda antrenman yapıyorum çünkü vücudum biraz mola verdi … Şimdiden yedi kilo verdim. İnsanların gelip paranın iyi harcandığını düşünmesini istiyorum.

Evlilik kariyere yaklaşımınızı değiştirdi mi?

Hayır, bana sınırlar koysaydı onunla evlenmezdim. Onunla o kadar rahatım ki ara sıra “Her şeyi bırakıp onunla Honolulu’ya gideceğim” diye düşünüyorum. Ancak uzun sürmeyen düşüncelerdir. Beni bir işe gitmek için terk ettiği an çaresizlik hissediyorum ama ertesi gün kendimi binlerce şey yapmaya adadım. Yani mükemmel bir denge var: birlikteyken sadece biz varız, hatta telefonu kapatıyorum, ikimiz de ayrıyken bütün gün çalışıyorum.

Ama yine de kendinizi “Twerking Kraliçesi” takma adıyla tanıyor musunuz?

Kesinlikle evet! Biraz çalışmam gerekiyor çünkü hareketsiz dururken sırtım biraz kasıldı ama ben!

Hala çok uzakta ama bir sonraki Sanremo’yu düşünüyor musunuz?

Evet düşünüyorum çünkü çok uygun olduğunu düşündüğüm ve sunmak istediğim bir parçam var. O parça olmasaydı, bilmiyorum. Şarkılara çok bağlıyım. Planlarım arasında yoktu ama seve seve giyerdim.

Mağaza İçi Tur takvimi

2 Haziran, 18.00 – Elnòs Shopping – Via Luigi Einaudi, 5, 25030 Roncadelle BS

3 Haziran, 16:30 – CC Euro Torri – Via Rocco Bormioli, 33/A, 43122 Parma PR

5 Haziran, 18.00 – CC Piazza Paradiso – Piazza Bruno Trentin, 1, 10093 Collegno TO

6 Haziran, 17.30 – Mondadori Piazza Duomo Milano

7 Haziran, 16:30 – Le Piramidi Alışveriş Merkezi – Via Pola, 20, 36040 Torri di Quartesolo VI

8 Haziran, 18.00 – OrioCenter – Via Portico, 71, 24050 Orio al Serio BG

9 Haziran, 17.00 – CC Centronova – Via Villanova, 29, 40055 Castenaso BO

10 Haziran, 16:30 – Lazio Disco – Via Giovanni Giolitti 263, 00185 Roma

11 Haziran, 16:30 – CC Latinafiori – V.le Pier Luigi Nervi, 04100 Latina LT

12 Haziran, 17.30 – CC Campania – Località Aurno, 87, 81025 Marcianise CE

13 Haziran, 17.00 – CC Porte dello Jonio – Via per S. Giorgio, 74121 Taranto TA

14 Haziran, 17:30 – CC Maximall – Via Antonio Pacinotti, 84098 Pontecagnano Faiano SA

15 Haziran, 16:30 – Belvedere Ticaret Parkı – Contrada Spalla, 96010 Melilli SR

Electraton Turunun tarihleri

1 Temmuz 2023 SASSUOLO (MO) Gençlik Festivali

9 Temmuz 2023 BELLARIA IGEA MARINA Piazza Capitaneria di Porto

13 Temmuz 2023 MERANO (VE) Merano Yaz Festivali

22 Temmuz 2023 OROSEI (NU) Lok. Tanka ve İdda

29 Temmuz 2023 LADİSPOLİ Yaz Festivali

7 Ağustos 2023 VILLACIDRO (SU) Via Farina Park

14 Ağustos 2023 San Leone (AG) Piazza Giglia

15 Ağustos 2023 DELIANUOVA (RC) Piazza Regina Elena

17 Ağustos 2023 TOTTEA (TE) Piazza Roma

26 Ağustos 2023 PATTADA (SS) Spor sahası