Emilia-Romagna, Cesare Cremonini ve Nek gönüllülerinde sel

Felaket

New member
Cremonini: “Geri verme zamanı” – “Harika arkadaşım Filippo ile birlikte. Valerio Grassi ve Valentina Masoni’ye ve ‘Forlimpopoli sivil koruma’nın tüm harika gönüllülerine yürekten teşekkürler. Sassuolo güvenlik gönüllülerinin başkanı Paolo ‘açık gaz’ Gottardi’ye teşekkürler (ben de onlardanım) bugünden gururla kaydoldum) beni karşıladığı için. Yakında görüşürüz! Forlimpopoli’nin sivil korumasına temel ihtiyaçlar ve insani yardım bağışlamak için bu adres: via Corallo 440, Forlimpopoli (FC)”, Cremonini Instagram’da eşlik eden bir başlık olarak yazdı onu Nek ve gönüllülerle gösteren iki fotoğraf.

Nek: “Orada olmak yeni bir fırsattı” – “Zaman sahip olduğumuz en değerli şey ve onu vermek gerçekten çok önemli. Olağanüstü bir arkadaş olan Cesare Cremonini bunu gülümsemeler, sarılmalar, doldurulacak kutular, kaldırılacak ağırlıklar ile yaptı. Bunu, sivil koruma yöneticilerinden biri olan Valentina yapıyor. Forlimpopoli . Yorulmadan kendini tüm bunlara adayan tüm insanlar bunu yapıyor. Orada olmak yeni bir fırsattı. İçten teşekkürler. Dileyenler için bağış toplama etkinliği her zaman aktif: IT69G0200802435000104428964. Sebep: ‘Emilia Romagna sel’. Ödenebilir ‘Emilia-Romagna’nın bölgesel güvenliği ve sivil koruması Ajansı'” mesajı bunun yerine sahaya çoktan su basmış bölgelerde çamur kürekle çıkmış olan Nek’in mesajıydı.

Bonaccini’nin mesajı – “Selden etkilenen Romagna’ya yardım etmek için Sassuolo ve Emilia’dan gelen gönüllülerin arasına karışmış onları, Cesare ve Filippo’yu da bulacaksınız. Sahnede Cremonini ve Nek, burada sadece Cesare ve Filippo. Onlara ve onlarca kişiye teşekkürler. Romagna’ya yardım eden birçok genç de dahil olmak üzere binlerce insan. Çünkü Romagna ve Romagna halkı bunu hak ediyor”, diye yazdı Bonaccini.