Ilona Staller, set olarak kullanılan ev müzayedeye çıkıyor: “Borçlarım vardı”

Felaket

New member
Bir satranç oyuncusu olarak becerileriyle tahliye edilen bir sanat merkezine yardım etmiş olan kendisi, mülkü müzayedeye çıkarmak zorunda kaldı: “İnanılmaz olan şu ki, borcumun bir kısmını yıllar önce zaten ödemiştim ve bunun yerine ortaya çıktı. Sanki ödememiş gibi, bu yüzden muhasebeci ile çözmeye çalışıyoruz ve kat mülkiyeti ile Gelir İdaresi arasındaki borcumdan, en azından zaten iade ettiğim kısımdan kurtulmamı sağlamaya çalışıyoruz. Sokakta yaşamıyorum, şimdi çatı katında yaşıyorum”.

130 metrekarelik mülk, Roma’nın kuzey bölgesinde, Cassia caddesi üzerinde, yüzme havuzlu bir alanda zemin katta yer almaktadır. Daire, bir bahçe ve özel kullanım için dairesel bir yüzme havuzu ile tamamlanmaktadır. İçinde iki yatak odası, mutfak, verandalı oturma odası ve iki banyo bulunmaktadır. Staller, “Riccardo Schicchi oturma odasına büyük bir küvet koymuştu” dedi. 17 Temmuz’da yapılması planlanan müzayede 231 bin avroluk bir tabandan başlıyor.

Bina, iş yerinde ve ötesinde İtalyan sert çekirdeğinin en büyük yıldızlarını ağırladı ve gördü. Bu binalarda Staller’ın yanı sıra Moana, Milly D’Abbraccio ve Riccardo Schicchi-Eva Henger çifti de yaşıyordu. Ayrıca Schicchi ve Stalle tarafından kurulan şirket Diva Futura’nın stüdyo ve setlerine de ev sahipliği yaptı.

Sert diva, bir süredir mali sıkıntı içinde. Dört yıl önce, bir parlamenter olarak maaşına bağlanmasıyla bağlantılı ekonomik sorunlarla ve heykeltıraş olan kocası Jeff Koons’tan ayrılması için verdiği adli mücadele nedeniyle yüksek yasal maliyetlerle boğuştuğunu açıkladı.