"İtalya Romagna’yı Seviyor"Sel mağdurları için büyük konser için Campovolo’da 40 bin

Felaket

New member
Bilet satışlarından elde edilen 1,8 milyon – Gösterinin cepten masraflarını karşılayan sponsorların katkıları sayesinde, Romagna’nın en çok etkilenen merkezlerinde eğitim ve kültür projelerine destek verecek olan bilet satışlarından 1,8 milyon toplandı. Ama hedef, kendisinin de dediği gibi Gianmarco MazziSelden sonraki ilk günlerden bu yana kampanyayı destekleyen Kültür Müsteşarlığı Canlı Müzikten Sorumlu Müsteşarlığımız, 45538 numarasına 5 Temmuz’a kadar gönderilebilecek dayanışma mesajları da sayesinde 3 milyona ulaşacak.

Laura Pausini: “Bugün sesim Romagna’m için” – “4 yıl aradan sonra yeni canlı maceram için yola çıkmak üzereyim” yorumunu yaptı.Laura pausini– ama bu yardım konserinden başlayarak sahneye geri dönmek, sesimi bu kadar etkilenen bölgelerimize duyurabilme ihtimali beni derinden etkiliyor. Onlar için sahneye çıkıyorum ve tüm sesimi onlara adıyorum. Burada olmak bir zevk olduğu kadar bir onur da: Toprağımın gururunu her zaman dünyanın dört bir yanında taşıdım ve bunu bu vesileyle yapmak benim için dünyadaki en doğal şey, bu bir görev.”

Romagna’nın sancaktarlarından Romagna’nın marşı “Romagna mia” da konserinden eksik edilemezdi. trajedi. “Bu trajedi olduğundan beri – diye ekledi Solarolo’dan şarkıcı – sadece kişisel olarak yardım etmeye çalışmadım, aynı zamanda Romagna’mın sakinlerine somut yardım sağlayabilecek her durumda orada olma isteğini de gösterdim. Bugün bu konuda her şey değişti. harika bir ülke ama halkımın gücü ve kararlılığı büyük bir çabayla asla pes etmeden ayağa kalkmaya çalışırken değişmedi. Ve bugün düşüncelerim aile üyelerim ve dahil olan okul arkadaşlarım da dahil olmak üzere hepsiyle birlikte.” .