“Jacqueline mi? Bize bir öpücük vermeden aşık olun”

Felaket

New member
En son lisede iki kez başarısız oldu, müzik yeteneğine kapılmamanın başarısızlıkları ve hayal kırıklıklarıyla karşılaştı, oyun parkında kulaklıkla müzik dinleyerek saatler geçirdi ama sonunda hep başardı. “Ortaya çıkmamış birçok iyi sanatçı tanıyorum. Doğru zamanda aldığım için şanslıydım, ”diye itiraf ediyor şimdi. Gösteriş yapmıyor ama kendini ayrıcalıklı hissediyor: “Bu ikili durumu hep yaşadım ve her iki taraftan da çok şey öğrendim. Stefano’s’ta aynı bara sık sık devam ediyorum. Ve arkadaşlarım hep parktakilerle aynı”.

Çocukken müzik tutkusu

Ultimo 8 yaşında piyano çalmaya başladı. “Babam Sandro beni daha korunaklı bir yola itti ama annem Anna beni her zaman cesaretlendirdi. Kayıp bir sorcina, bütün gün Renato Zero dinledik. Aklıma takılan bir söz var: sağlıklı saflık. Ben böyleyim: tamamen safım ”. Ultimo, Circus Maximus’u, Olimpico’yu, San Siro’yu, Maradona’yı doldurdu ve “Corriere della Sera”ya kadar şunları söyledi: “Sahne kendimi güvende hissettiğim tek yer. bayılmak üzere”.

Mahmut? Herkes kendi işini yapar

Sanremo’da Ultimo’nun “I Tui Particoli” şarkısı halk oylamasını kazanmıştı ama basın ofisi Mahmood’u tercih etti. Şarkıcı bugün “Birbirimizi tanıyamadık çünkü herkes onun hakkında yaygara koparıyor ama benim ona karşı hiçbir şeyim yok.

O bir hastalık hastası

Last bir kontrol manyağı. “On altı yaşında bir liseye giriş sınavına hazırlanmak için kendime koca bir kahve yaptım ve taşikardim olduğunda başladı – hastalık hastası olduğu gerçeğinden bahsediyor – iki, üç ziyaretim var. Daha fazla su içmeyi hatırlamam gerekiyor, çünkü ultrason her zaman susuz kaldığımı gösteriyor.” ben. bunun doğru olduğunu söylemiyorum, yapmamak daha iyi, tıpkı coca-cola içmemek ve McDonald’s’ta hamburger yememek daha iyi olduğu gibi. marijuana mitine sahip değilim, ama bence olmalı yasallaştırılacak”. Ultimo, vizyona girmek üzere olan “Asma Düşlerle Yaşıyorum” adlı belgeselde psikiyatristten de bahsediyor. “Sorun yaşamanın yanlış bir tarafı yok; asıl sorun, herhangi birine sahip olmayı reddetmektir. Bir doktorla konuşuyorsun ama aslında kendi kendinle konuşuyorsun. Birbirimizle konuşmak, birbirimizi tanımak, kim olduğumuzun arkasında ne olduğunu anlamak önemli” diye açıklıyor.

Jacqueline ile aşk hikayesi

Ultimo, Heather Parisi’nin kızı Jacqueline Luna Di Giacomo ile nişanlandı. İlk buluşması Trastevere’deydi: “Kendisi tarafından tasarlanmış, üzerinde gitar şeklinde yama bulunan bir ceketin fotoğrafını gördüm ve ona ‘Bir sonraki turumda gitarist olmak ister misin?’ diye yazdım. Randevu aldık… Bir sırt çantası ve dört birayla geldim. Bütün akşam konuştuk, normal bir akşam geçirmeyeli uzun zaman oldu”. Sonra açıklıyor: “Birbirimizi hiç öpmeden aşık olduk. Arkasında ne saklandığını anlamak istedim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede Amerika’da ona katıldım ”.