Jennifer Lopez ve Ben Affleck, “Air” galasında öpüştüler

Felaket

New member
karısını övün

Jennifer Lopez “Harika biri” dedi Hollywood Reporter’a: “Modanın, müzik, spor, eğlence ve dansın birleşimi olan kültür aracılığıyla nasıl geliştiği konusunda inanılmaz derecede bilgili. Jordans’ın neden bu kadar önemli olduğunu anlamama yardımcı oldu çünkü Amerika’daki kültür ve stil %90 oranında siyahi kültür tarafından yönlendiriliyor. Siyahi kültür, tarihsel olarak müziğe, dansa, modaya öncülük etti ve sonra çalındı, sahiplenildi, Elvis gibi yeniden pazarlandı ya da her neyse…”.

Ve “Che tempo che fa” ile bir röportaj Affleck ayrıca geçen gece Jen’e daha fazla iltifat etti: “Eşimin her zaman benimkinden daha iyi fikirleri vardır!” ve yine: “Bana her konuda yardımcı oluyor… o benim yanımda ve sadece işte değil, yaptığım her şeyde bana değerli bilgiler veriyor… Diyorum ki, bir numaralı kural: her zaman karını dinlemelisin” .

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in aşk dövmesi

yeni film

Yine bir aşamaya damgasını vuran film, Affleck ve Matt Damon ortaklığı, 6 Nisan’dan itibaren İtalyan sinemalarında olacak “Air – The Story of the Great Leap”, genç Michael Jordan ile Nike’ın yeni oluşan basketbol bölümü arasındaki inanılmaz ve devrim niteliğindeki ortaklığı anlatıyor. , ‘Air Jordan’ markasının lansmanı ile. Heyecan verici hikaye, gelecekleri söz konusu olduğunda belirleyici bir iddiaya giren alışılmadık bir takımın, oğlunun muazzam yeteneğinin değerini bilen bir annenin tavizsiz vizyonunun ve daha sonra basketbolun “fenomeni” haline gelenin hikayesini anlatıyor. tüm zamanların en iyisi.

Döküm

Affleck’in kendisi, Nike’ın kurucu ortağı Phil Knight, Matt Damon, başına buyruk Nike yöneticisi Sonny Vaccaro, Jason Bateman, Rob Strasser, Chris Messina, David Falk, Matthew Maher, Peter Moore, Marlon Wayans, George Raveling, Jay Mohr. John Fisher, Julius Tennon James Jordan, Chris Tucker Howard White ve Viola Davis Deloris Jordan rolünde. Muhteşem oyuncu kadrosunda Dan Bucatinsky ve Gustaf Skarsgård da yer alıyor.
“Air”, Affleck tarafından Matt Damon ile birlikte oluşturulan Artist Equity yapım şirketi tarafından üretiliyor.

Ben Affleck’in dönüşü

Affleck, aynı zamanda Cambridge Rindge ve Latin Lisesi’nden okul arkadaşı olan Matt Damon ile birlikte yazdığı “Will Hunting” ile 25 yaşında En İyi Özgün Senaryo dalında Akademi Ödülü’nü (1998) kazanan en genç kişi olmasının üzerinden 25 yıl geçti. Gus Van Sant’ın yönettiği, Affleck ve Damon’ın başrolde olduğu, Robin Williams, Casey Affleck, Stellan Skarsgård ve Minnie Driver’ın yanında yer aldığı 1997. Eleştirmenlerce beğenilen ilk uzun metrajlı filmi ‘Gone Baby Gone’u yönetmesinden bu yana 16 yıl geçti ve En İyi Film dalında Akademi Ödülleri ve Altın Küre ve En İyi Yönetmen ödülünü kendisinin yönettiği, oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği ‘Argo’ ile on yıl geçti. Yönetmen olarak tamamı gerilim ve drama olmak üzere dört uzun metrajlı filmi dünya çapında yaklaşık 450 milyon dolar hasılat elde etti. Ancak “olaylı” özel hayatı nedeniyle inişli çıkışlı ve ergenliğinden beri kurbanı olduğu alkolizmle lekelenmiş kıskanılacak bir film özgeçmişi.

hayatı sev

bağlandıktan sonra Gwyneth Paltrow Affleck, 1997-2000 yılları arasında Jennifer Lopez ile 2002-2004 yılları arasında yaklaşık iki yıl süren aşk hikayesiyle tüm dünyanın dedikodu sayfalarının baş kahramanı olur. jennifer garner meslektaşı “Pearl Harbor” ve “Daredevil”. Çiftin birlikte üç çocuğu var: Violet Anne (2005), Seraphina Rose Elisabeth (2009) ve Samuel (2012). Ancak ikili 2015’te ayrılma niyetlerini açıkladı ve 2017’de boşandılar.

O andan itibaren oyuncu ile kısa bir ilişkinin ardından Ana de Armas 2020’nin başında, Ben Affleck için aşk hayatı, geri dönüşlerle damgasını vuruyor. Jennifer Lopez. İkili önce Temmuz 2022’de Las Vegas’ta gizlice evlenir ve ardından bir ay sonra bin bir gece ve üç gün süren encore düğünle evlenir.