“Kazadan sonra bir veda mektubu yazdım”

Felaket

New member
Görüşme

Röportajın başlığı: “Jeremy Renner: Diane Sawyer Röportajı – A Story of Terror, Survival and Triumph”, aktörün yaşadığı korkunç hikaye hakkında zaten her şeyi anlatıyor ve gözyaşları arasında, gerçekten kritik durumdayken nasıl olduğunun altını çiziyor. , kar küreme kazasından hemen sonra ailesine “son sözlerini” telefonuna bir not olarak yazmaya çalışmayı gerekli gördü: “Orada yattım ve ona bir veda mektubu yazmaya çalışmak için telefonumu alıp alamayacağımı sordum. ailem”.

Renner, yeğeni Alex ona yardım etmek için orada olmasaydı nasıl kesinlikle öleceğini açıkladı. “Yalnız olsaydım korkunç bir ölüm şekli olurdu ve tabii ki hayatımı kaybederdim. Buna hiç şüphe yok. Ama değildim, yeğenim tatlı Alex vardı ve sonra gerisi geldi. çile” .

Oyuncu daha önceki bir klipte hissettiği acıdan da bahsetmişti: “Bütün acıyı hissettim, her an uyanık kaldım” ve ardından “Vücudum nasıl olacak? Sadece bir omurga olarak kalacağım ve bilimsel bir deney gibi bir beyin mi? Ama hayatta kalmayı seçtim”, kar küreği tarafından ezilmiş bacaklarını gösteriyor. Jeremy Renner bir noktada kaderin yüzüne baktığını söyledi ve uyardı: “Beni öldürmeyeceksin. Mümkün değil.” Daha sonra “bu deneyimde çok fazla et ve kemik kaybettiğini”, ancak onları “titanyum ve sevgiyle” değiştirdiğini söyledi.

Dayanıklılık ve rehabilitasyon

Renner’ın acı ve terörden oluşan ama aynı zamanda dirençlilik ve rehabilitasyondan oluşan bir hikayesi, sayesinde yavaş yavaş normale dönüyor.

Birkaç hafta önce aktör, sağ bacağının elektrik stimülasyonuna tabi tutulduğu bazı hikayeler yayınlamış ve “Elektrik Stimülasyonu Egzersizi ve kas gücü” (elektronik stimülasyon ve kas güçlendirme ile eğitim) başlığıyla yayınlamıştı. Ancak daha yeni bir videoda Jeremy Renner, sabit bir bisiklet üzerinde tek ayakla nasıl pedal çevirdiğini gösteriyor: “Ne pahasına olursa olsun,” diye yazıyor aktör.

“Kingstown Belediye Başkanı” yıldızının üstlendiği yorucu ve yoğun rehabilitasyon yolculuğunu vurgulayan günlük yaşamdan kısa kesitler.

Kaza

Jeremy Renner’a 1 Ocak’ta kar küreme makinesi çarptı. “Avengers” yıldızının karıştığı trajik kazayla ilgili Washoe İlçesi Şerif Ofisi’nden bir rapor, aktörün ağır kamyonu yeğeninin kamyonunu kardan çıkarmak için kullandığını ve araç yana doğru kaymaya başladığını ortaya çıkardı. Bu noktada Renner, raporda belirtildiği gibi “acil durum frenini etkinleştirmeden” atladı. Ancak kar motosikletinin yeğenine çarpmış olabileceğini anlayınca tekrar ayağa kalkıp aracı durdurmaya veya yönünü değiştirmeye çalıştı. Ancak kabine geri dönmek için hareket eden raya tırmanmak zorunda kaldı ve “hemen altına sürüklendi”. Yaklaşık 6500 kg ağırlığındaki çok ağır makine daha sonra üzerinden geçerek göğsünü ezdi ve bacağında çok ciddi yaralanmalara neden oldu.

Kar kedisi yoluna devam etti ve aktörü nefes darlığı ile yerde ölüme terk etti, daha sonra onu telefonda duyan 911 operatörlerinin “göğsün sağ tarafı çöktü ve gövdenin üst kısmı ezildi” diye bildirdi. ve diğerleri hemen içeri girdi ve sağlık personeli gelene kadar ona yardım etmeye çalıştı.

Hava ambulansıyla hastaneye nakledildi, durumun ciddiyeti göz önüne alındığında biri bacaklarına, diğeri göğsüne metal iğneler takılmak üzere iki cerrahi operasyon geçirdi ve yaklaşık üç hafta yoğun bakımda kaldı: otuzdan fazla kırık bildirdi. ve bir bacağının kesilme riskini göze aldı.