Kız Hariç Her Şey 24 Yıl Sonra ‘Fuse’ İle Geri Dönüyor

Felaket

New member
Kız Dışındaki Her Şey 24 yıl sonra geri döndü: bakalım birleştirilmiş - fotoğraf 2

basın ofisi

İngiliz ikili, albümün yayınlanması beklentisiyle “No One Knows We Dancing”, “Run A Red Light”, “Caution To The Wind” ve “Nothing Left To Lose” parçalarını paylaştı.

“Dans Ettiğimizi Kimse Bilmiyor” hakkında konuşan Tracey, “Sanırım hepimiz pandemi sırasında gece hayatının ve dışarı çıkmanın ortak noktalarını özledik. Şarkı, kalabalık Pazar kulüplerinin altın çağına bir methiyedir – yüzler, sır. hayat, Ben’in 2000’lerin başında DJ’lik yaptığı kulüpler”.
“İlerleme hızı kasıtlı olarak rüya gibi,” diye ekledi Ben. “Disko, bir anı gibi yavaşladı. Yapımcı-DJ Ewan Pearson’dan ritime biraz vücut eklemesini istedik ve o, bazı lezzetli ekstra sentez hatları ekledi ve İtalyan aromalı davulları kalınlaştırdı.”

Diskin doğuşu

Çift, arkadaşı ve mühendis Bruno Ellingham ile evde ve Bath’ın dışında nehir kenarındaki küçük bir stüdyoda gizlice kayıt yaptı. İlk iki ay boyunca, albüm dosyalarındaki sanatçı adı basitçe TREN’di (Tracey ve Ben) ve ilk kayıtlar, salgının zorunlu kıldığı izolasyon sırasında evde iPhone’uyla Ben tarafından kaydedilen ortam sesi montajlarına ve doğaçlama piyano döngülerine odaklanıyordu – Daha sonra, When You Mess Up ve Interior Space gibi atmosferik parçalara dönüşen fikirler.

kariyer

Kız Dışında Her Şey, 1982’de Cole Porter’ın “Night and Day” adlı eserinin ham caz-folk cover’ıyla İngiliz indie sahnesini fethetti. Daha sonra 1980’ler boyunca Birleşik Krallık’ta caz, gitar pop, orkestral ses duvarı ve davul makinesi ruhu ile deneyler yapan bir dizi altın sertifikalı albüm yayınladılar. Watt’ın 1992’de nadir görülen bir otoimmün hastalıktan ölmek üzere olmasının ardından ikili, 1994’te milyon satan “Amplified Heart” ile geri döndü. Rekor, en büyük hitleri olan “Missing”i içeriyor ve ardından New Yorklu DJ prodüktörü Todd Terry’nin yaptığı remiks, onu dünya çapında bir radyo hiti yaptı. Bunu ışıltılı “Walking Wounded” 1996’da izledi. 2000’de Montreux Caz Festivali’ndeki son konserlerinden sonra ikisi projeden vazgeçmeyi seçti. Sonraki yıllar belli ki boş olmaktan çok uzaktı. 2007’den beri Tracey dört solo albüm, ‘The Falling by Carol Morley’ filminin müzikleri, dört kurgu dışı kitap çıkardı ve The New Statesman için kapsamlı bir şekilde yazdı. Ben uluslararası bir DJ ve remiksçi oldu ve 2014’ten 2020’ye kadar bir solo albüm üçlemesi ile şarkı yazarlığı köklerine dönmeden önce on yıl boyunca kendi elektronik şirketi Buzzin’ Fly’ı yönetti.