Laura Pausini, ebeveynler çamur kürekle

Felaket

New member
19 Mayıs 2023 18:29

Şarkıcı, selden harap olan Ravenna eyaletindeki Solarolo’sunun bir fotoğrafını paylaştı.

Instagram aracılığıyla, Romagna’daki diğer birçok belediye gibi sel felaketinin korkunç sonuçlarıyla karşı karşıya olan memleketinden birkaç fotoğraf yayınladı: “Bu benim arkadaşım ve sınıf arkadaşım Elisa ve bu da benim Solarolo. Ama bugün o kadar çok kasaba ve şehir var ki. Emilia Romagna şehirleri”.

“Uzaktan da olsa biriz”

“Birçok kişi yardım ediyor ve benim gibi birçok kişi yardım etmek istiyor ama güçsüz hissediyor çünkü bizden istendiği gibi haklı olarak her şeyi polisin yönetmesine izin vermeliyiz. Yeniden inşa etmemiz, umutları ve evleri hayata döndürmemiz gerekecek. uzaktan bile birleşmiş”, diye yazıyor Pausini takipçilerine. Daha sonra, kariyerinin başından beri kendisini destekleyen hayran kulübüne bir düşünce ayırıyor: “Ben de, çoğunuz gibi, akrabalarım ve dostlarımla iletişim kurmak için bekliyorum. Pek çoğunuz gibi benim de bir evim var. ve benim hayran kulübüm tamamen sular altında kaldı. Neyse ki dün her şey olduğunda boştu. Ayrıca hayran kulübü partisi ve haber alır almaz neler olacağı hakkında sizi bilgilendireceğim. Haydi Romagna, toprağım. Seni seviyorum” . bu nedenle izleyicileriyle randevularını askıya aldı ve sosyal profillerini güncellemeleri ve hizmet bilgilerini yaymak için topluluğun hizmetine sundu.

Bruce Springsteen, Ferrara’da sahne alıyor

Aksine, meslektaşı Bruce Springsteen, 18 Mayıs’ta Ferrara’daki konseri iptal etmemeyi seçti. Canlı olaysız gerçekleşti, ancak tartışmalar da eksik olmadı. Aslında birçok kullanıcı, lojistik zorluklar nedeniyle ve aynı zamanda selden zarar gören bölgeyle dayanışmanın bir işareti olarak canlı yayının iptal edilmesini veya ertelenmesini istedi. Bazıları konserden vazgeçerek bileti yeniden satışa çıkarmayı seçti, diğerleri son birkaç saat içinde en çok etkilenen bölgeler için yerinden edilmiş kişiler için bir bağış toplama etkinliği başlatmak gibi en azından bir destek işareti istedi.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili