Lino Banfi, intihar eden büyük yeğeninin kornealarını bağışladı

Felaket

New member
23 Nisan 2023 17:30

Amanuel’e özel ithaf: “Sizin yoğun gözlerinize sahip olacak kişinin daha az yıkıcı bir gelecek göreceğini umuyoruz”

Rosanna Banfi’nin adanmışlığı

Lino Banfi’nin kızı da kuzeninin erken ölümü hakkında üzgün bir şekilde yorum yapıyor: “Evinde gördüğüm onca fotoğrafta kucağında tuttuğun o güzel bebeği Amanuel’i hatırlıyor musun? O, sadece o, o yaşta ayrılmaya karar verdi. 18 ‘dönüşsüz yolculuk’ için anne babayı bırakıp hepimiz şaşkına döndük kendimize neden diye sorduk. Neyse ki burada değilsin, sana ve duyarlılığına çok fazla olurdu. Anne, onu kollarına al. o zamanki gibi ve bu toplumumuzun kırılgan ruhlarını unutarak ürettiği tüm savunmasız çocuklara göz kulak olun.Anne bu doğru değil, bu eşyanın doğasında yok.İnançlı değilim ama keşke bunu yapabilen bir Tanrı olsaydı. Bu aileye yardım etmek için. Seni özlüyorum” diyor Rosanna.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili