Madonna hastaneye kaldırıldı, dünya turu ertelendi: o nasıl?

Felaket

New member
Yoğun bakıma alındı

Madonna’nın menajeri bile, adam osary, sosyal ağlarda haberi doğruladı. Oseary, “Madonna 24 Haziran Cumartesi günü yoğun bakımda birkaç gün kalmasına neden olan ciddi bir bakteriyel enfeksiyon geliştirdi,” diye yazdı, “Sağlığı düzeliyor, ancak hâlâ tıbbi tedavi görüyor. Tam bir iyileşme bekleniyor. Şu anda tur da dahil olmak üzere tüm taahhütlerimizi askıya almak zorunda kalacağız.”

Konserleri ertelendi

“Kutlama” turu, dünya çapında 43 şehri ve Avrupa’da on bir şehri ziyaret edecek. Gelecek yılın başlarına kadar sürmeli. Bir kaynak American Weekly’ye söyledi İnsanlar 64 yaşındaki Madonna, “şu anda yoğun bakımdan çıktı ve iyileşiyor.”

“Ben biyonik bir kadınım”

Madonna’nın en son sağlık sorunu, 2020’nin sonlarında kalça protezi ameliyatı geçirdiğinde geldi. On bir ay önce, bir sahne sakatlığı nedeniyle “Madame X” turnesindeki birkaç şovu iptal etmek zorunda kalmıştı. Hayranlarına başına gelenleri anlatan şarkıcının kendisi, “Size karşı dürüst olayım: Ben bir spor manyağıydım. Muhtemelen bunu biliyorsunuzdur, değil mi? Turum sırasında. Madam X, Fark ettiniz mi bilmiyorum ama çok topallıyorum, hayatımda hissetmediğim kadar çok acı çektim. Ben biyonik bir kadınım, kalça protezi ameliyatı oldum.”