Mario Venuti yeni single’ı “Naples-Bahia”yı yayınladı

Felaket

New member
“Güzellik ve çelişkilerle dolu iki şehir – devam ediyor Mario Venuti -. İki dünya arasındaki bu oyunda, sıkı Napoliten rap yapan Lucariello, Nu Genea’nın sesi Fabiana Martone ve Bahialı şarkıcı perküsyoncu Neney Santos ile birlikte ideal bir yolculuk yapmak istedim. iki kültür”.

Ezici bir sese ve ritmine sahip şarkı, dinleyiciyi okyanusun diğer tarafından ama aynı zamanda başkent Campania’da, ortak bir yoğunluğa sahip olan Brezilya ve Napoliten kültürlerin bir kavşağında taşıyor. yaşamın, tutkunun, kaçınılmaz olarak denizden başlayan ve varan bir rota. Maradona ve Pele’nin birlikte oynayabileceği ve müziğin herkesin günlük yaşamının ayrılmaz bir parçası olduğu bir jeu de vivre ilahisi olan bir rüyanın hikayesi.

Yazın çok olacak sanatçıyı canlı dinleme fırsatı en büyük hitlerini önerecek olan (takvim güncelleniyor):

23 Haziran – Bedizzole’deki (BS) Saluber Arena, Massimo Coppola’nın konuğu “Senin gibi yaşıyorum”

24 Haziran – Verona’da Teatro Dell’Orecchione, Massimo Coppola’nın konuğu “Senin gibi yaşıyorum”

30 Haziran – Katanya, “Marranzano Dünya Festivali”

27 Temmuz – Chiaramonte Gulfi (RG), “Toprak ananın müziği”nin konuğu

28 Temmuz – Santa Venerina (CT), “MONK Caz Festivali”

13 Ağustos – Baia di Manaccora köyü, dahili amfitiyatro, Peschici (FG)

17 Ağustos – Alghero (SS), “Jazz Alguer”

7 Eylül – Vieste Marina Piccola (FG)