Paolo Kessisoğlu, ailesinin birkaç ay sonra ölümünü hatırlıyor

Felaket

New member
03 Mayıs 2023 10:12

Anne ve babasını bir fotoğraf ve Instagram’da yaptığı bir paylaşımla anan oyuncu, onlara teşekkür ederken hayatlarının yeni yönlerini yeniden keşfettiğini anlatıyor.

Sosyal haraç

Paolo Kessisoğlu, yaptığı paylaşımda anne ve babanın yeni taraflarını tanıdığını ve ikisi arasında bir benzerlik bulduğunu ortaya koyuyor: “Arkanızda artık yaslanacak bir duvar kalmadığında garip şeyler oluyor. Çalışma sırasında dikkatimin daha çok olduğunu fark ettim. ebeveyn olarak değil, insan olarak hayatlarını ilgilendiren fotoğraf ve belgelere, babamın askerliğini yaptığı kışladan gönderilmiş yüzlerce aşk mektubu (bazı alıntıları okumadan duramazsam beni bağışlayın baba), nişanlı seyahat fotoğrafları buldum. belgeler”.

Ebeveynlerin bilinmeyen yüzü

Oyuncu ve komedyen, Instagram gönderisinde “bilinmeyen bir yanı, sonsuz tatlılığı, bilinmeyen hayalleri, zamanın ve eğitimcilerin rolünün kaybolduğu tutkuları” keşfettiğini açıklayarak devam ediyor. bana bir hayat verdi ve bir örnek verdi. Ne yazık ki artık oynayamayacağım bir rol olan oğluma, o iki insan hakkında, onların hayalleri, beklentileri, vazgeçişleri ve tutkuları hakkında belki de bilmediğim çok daha fazla şey öğrenmek isterdim diyorum. hiç anlaşılmadı” Kessisoğlu’nun mesajı, “herkese, nasıl bir çocuk olabilir ki” nasihatiyle bitiyor: “Unutma, anne baba her şeyden önce erkektir. Anne baba sağ olsun, Graziella ve Pietro sağ olsun.”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili