Sette ateş eden avukat, Alec Baldwin’i temize çıkardı

Felaket

New member
20 Nisan 2023 22:12

Oyuncu 18 aya kadar hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı. Görüntü yönetmeni Halyna Hutchins kazada öldü

İki suçlama kaldı

Mart ayında soruşturmayı üstlenen iki özel savcının, önlerindeki görevli avukatın istifaya zorlanmasının ardından yargılamayı denetlemek üzere aldığı bir karar. Şu anda, filmin silah ustası Anna Gutierrez-Reid aleyhindeki suçlamalar devam ediyor. Bu, savcılara Hutchins’in ölümüyle ilgili soruşturmayı açık tutma seçeneği verecek.

Film yapımcısı, Baldwin’in elindeki eski silahtan ölümcül bir kurşunla vurulmuştu.
Bir test. bu arada yapmaları lazım çekimler birkaç saat içinde devam edecek trajedinin olduğu günden beri kesintiye uğradı: savcının suçlamaları düşürme kararıyla tamamen zamansal bir tesadüf. Baldwin hala başrolde, Joel Souza yönetmen olarak ve Halyna’nın dul eşi Matthew Hutchins baş yapımcı olarak Montana’da çekilecek. Hem Baldwin hem de Gutierrez-Reed suçsuz olduğunu iddia etmişti. Oyuncu, trajik olaydan birkaç hafta sonra ABC’ye verdiği hararetli bir röportajda silahın tetiğini çekmediğini ısrarla belirtmişti.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul