“Son sınavlara göre çok iyiyim”

Felaket

New member
“Paskalya yaklaşıyor, yeniden doğuş günü ve belki de benim doğum günüme denk gelmesi tesadüf değil (9 Nisan 1969’da doğdu). ed). Çok zor bir yıl geçirdim ama bugünün son sınavlarına göre çok iyi gidiyormuşum gibi bir müjdeyle sizlerle birlikte sevinmek istiyorum!” .

şükran günü

Giovanni Allevi, hastane personelinden hastalarına, sosyal medyada desteklerini hissettirerek kendisine cesaret verenlere kadar herkesi kucaklamak istedi: “Bana eşlik eden Milano Kanser Enstitüsü’nün sağlık ve hemşire personeline teşekkür etmek için kelimeler yetmez. Bu dolambaçlı yolda, benim gibi mücadele eden ve örnekleriyle beni her zaman cesaretlendiren tüm ‘savaşçı’ hastaları kucaklayabilmeyi ve şimdi terapötik yola başlayanları destekleyebilmeyi isterdim: araştırma dev adımlar atıyor ! Hepinize ve muazzam desteğiniz için aileme teşekkürler,” diye yazdı ve herkes için bir randevu ayarladı: “Birçok yeni müzik ve farklı bir dünya görüşü ile yakında birbirimizi göreceğimizden eminim. !”

Önce müzik

Giovanni Allevi’nin hastalığı sırasında bile aklı hep büyük tutkusuna döner. Birkaç gün önceki bir gönderisinde şöyle yazmıştı: “Uyuşturucu yüzünden ellerim titriyor ve bu nedenle piyanoya dönüş yavaş olacak. Ancak, yaşadığım tüm hisleri dönüştürmek için zihnimde müzik bestelemeyi hiç bırakmadım. notlar”.

hastalığın teşhisi

Haziran 2022’de Giovanni Allevi’ye multipl miyelom teşhisi kondu. Besteci son aylarda hastalığı, hem umutları hem de acıları filtresiz anlattı. Piyanist, kanserle mücadelesinin başlangıcından bu yana geçen aylarda, savaşın başından beri yanında olan takipçilerini sürekli bilgilendirdi ve sevgi dolu sözleriyle ona, peşinizden gitme gücü verdi.