“Tuvalete gitmemi engellediler”

Felaket

New member
31 Mayıs 2023 14:34

Kızı Cristel’in mezuniyet partisi için Zagreb’e gelen şarkıcı, hostesle tartıştıktan sonra polis kontrolünden geçmek zorunda kaldı.

Al Bano için bu, kızı Cristel’i kutlamak için Hırvatistan gezisine başlamanın gerçekten kötü bir yolu (“Harvard’dan birincilikle mezun oldu, bu büyük bir sevinç ve büyük bir gurur”). Şarkıcı, “Bu arada, aşağı inmemiz için iç kapıya sabitledikleri merdiven kapıyı kapatmıştı ve koridor insanlarla doluydu. Hostes bunun mümkün olmadığını söyledi ve oturmamı söyledi. .Abartılı olduğu için sesimi yükselttim.Komutanla konuşmak istedim ama olmadı.İtalyanca bilen Hırvat bir bayan bile ihtiyacımı anlatmaya çalıştı ama yapacakları bir şey yoktu.Yolcuları gönderdiler. ama oradaki tuvalete de gitmeme izin vermediler.”

Ama olay burada bitmedi. Al Bano, uçaktan inerken onu bekleyen bir polis devriyesi buldu. “Beni bir köşeye sıkıştırdılar ve pasaportumu kontrol etmek istediler – devam etti -. Sonunda gidip valizimi almama izin verildi”. Kısa bir süre sonra iniş çıkışlar sona erdi, ancak Al Bano’da acı bir tat kaldı: “Altmış yıldır uçuyorum ve hiç böyle bir rahatsızlık yaşamadım. Bir vatandaş olarak konuşuyorum: tuvalete gitmek benim hakkımdı. Bana izin verilmemesi kabul edilemez. Diğer yolcuların da başına böyle bir şey gelebilir, kabul edilemez” dedi. Al Bano, 3 Haziran’da Estonya’da konser verecek.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili