Wanda Fisher, ‘Meteor Man’ ile geri dönüyor

Felaket

New member
Wanda Fisher, “Bitmiş, tüketilmiş, unutulmuş bir aşkın öyküsünü anlatan tatlı ve yakıcı bir şarkı” diyor. her şeyden önce gösteriye ve yeteneğe verilen önem nedeniyle asla geri gelmeyecekler. Kariyerim boyunca, son görünüşünde Mina ile şarkı söyleme fırsatım da oldu. O her zamankinden daha yüce”.

Tiziano Giupponi’nin Multiforce tarafından yayınlanan şarkıya ayrıca Andrea de Ponti tarafından Milano’daki tarihi Baraonda Disco Club’da Adriano Ferro tarafından kaydedilen bir video klip eşlik ediyor, video klipte yer alan model Valentina, vokalist Tancredi, sahne yönetici Armando Viganò, 2beKing performansları ve koreograf Davide Fortin.

Wanda Fisher’ın kariyeri

İtalyan-Amerikalı Wanda Fisher, 90’ların başında ilk albümü “Meteor Man – Wuthering Heights”ı (Dig-It) çıkardı, ardından iki yıl sonra başka bir single olan “Chariot – Call me” (Disco Magic) geldi. Aynı yıl “Ride” (Disco Magic) ve “Müziği hissetmek istiyorum” (Flying Records) albümlerini çıkardı. Birkaç yıl sonra “EuroQueen – 90’lara dönüş” (İtalyan Tarzı Müzik) ile kayıt sahnesine geri döndü. Ardından, “Sauna” (yapımcılığını Cristiano Malgioglio’nun üstlendiği ve dağıtımını Saifam plak şirketi tarafından yapılan) adlı bir Ambient Lounge prodüksiyonu ve gelecekteki birçok başarı ile geri döndü. Solo kariyerine paralel olarak, “Il mio canto libero”da Lucio Battisti, Adriano Celentano, Raffaella Carrà, Iva Zanicchi, Vasco Rossi, Fabrizio De dahil olmak üzere İtalyan pop müziğinin büyük isimleriyle solist veya koro şefi olarak defalarca işbirliği yaptı. Andrè, Miguel Bosè, Ivano Fossati, Riccardo Cocciante, Cristiano Malgioglio ve Mina. Pandemi sırasında, SAAR tarafından Wanda ile otuz ulusal sanatçının ve Napoli’deki San Carlo tiyatrosunun ses korosunun Maestro Carlo Morelli’nin yönettiği bir yardım projesi olan CRI lehine yayınlanan “Sanatçılar doktorlarla birleşti – Ücretsiz şarkım” yayınlandı. 9 Ekim 2020’de Wanda Fisher, “Favolosa” adlı son single’ını sunar.