Baskıya Hazır Şampiyon Beşiktaş Bayrakları
26 Mayıs 2017
Work & Travel Maceralarım / Part 2 / Wisconsin`e Varış
23 Haziran 2017

WordPress için uzunca bir süredir Magazin – News konseptinde geliştirdiğim ve themeforest üzerinde satışa sunmaya düşündüğüm “Supreme” teması son düzlüğe girdi.

Öncelikle temanın ismi nerden geliyor diye soracak olursanız soyadımın İngilizce karşılığı olduğu ve jenerik durduğu için tercih ettim. Maksat isim olsun diye sallanmış birşey değil yani 🙂 Yüce`nin İngilizcesi Supreme , Latincesi ise Maximus . Bir sonraki tema için harika bir isim değil mi ? 🙂

Temanın detaylarına gelecek olursak daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kendine has özellikleri de olacak. Bunların en çok öne çıkanı son günlerde tüm uygulamalarda yer alan “Hikayeler” özelliğine atıfta bulunarak yaptığım “Post Stories” özelliği hiç şüphesiz. Son yayınlanan içerikleri instagram uygulamasındaki gibi bir ızgarada tarihe göre sıralıyor. Responsive uyumlu ve gayet ilgi çekecektir diye düşünüyorum.

Temada Optiontree ile yazılmış bir backend paneli de yer alacak. Yani admin panelinden temanın önemli husularına kod bilgisi gerekmeden müdahale edebilecek, zevkinize göre dilediğiniz biçimde temayı şekillendirebileceksiniz. Nasıl şekillendireceğiz peki dediğiniz duyar gibi oldum ! 🙂 Temada 5 adet farklı “Header” seçeneği ve 2 adet “Açık ve Koyu” seçeneğinde “Footer” yer alacak.

Şimdilik sadece bu kadar bahsediyorum, sonra süprizi kaçmasın 🙂 Birkaç adet demo görsel paylaşacağım merakınızı gidermek adına. 2 adet Header ve Footer seçeneklerini görmüş olacaksınız, daha 3 adet farklı header seçeneği olduğunuda belirteyim.

Halil İbrahim YÜCE

Yakında buraya birşeyler yazacağım :)

Bir Cevap Yazın