Liderlere ilham veren iş konferansı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bu nedenle, tüm sektörlerden girişimciler ve karar vericiler, bu WOBI konferansına katılarak zaman ve kaynak ayırıyorlar; çünkü burada yüksek eğitim değeri olan, eyleme dönüştürülebilir ilham kaynağı olan özel içerik bulacaklar. ağ oluşturma paha biçilemez.

WOBI ve teknoloji

WOBI'nin bakış açısına göre teknoloji ve iş dünyasının diğer yönleri hızla bir emtia. Bu nedenle herhangi bir yenilik veya yeni teknolojilerin benimsenme sürecinde temel farklılığı ve en önemli katalizörü insanlar ve onların bilgi ve becerileri oluşturacaktır. Gabriel'in sözleriyle, “Biz teknolojiyi veya her türlü yeniliği günlük olarak entegre eden ve uygulayan insanlarız: bu nedenle, insanların yaratıcılığı, sezgisi ve ilhamı, yeni teknolojilerin nasıl ve ne zaman kullanılacağına ve uygulanacağına karar vermek için hayati öneme sahiptir. iş, ürün veya hizmetlerdeki araçlar.

Hatta yönetici, üretken yapay zekanın gelişmesi sayesinde son yıllarda çok daha güçlü bir şekilde ortaya çıkan bir araçla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyor; muazzam miktardaki bilgiler sayesinde öncül olmuş ve entegre edilmiştir. veri son zamanlarda derlenen ve teknolojileri sayesinde makine öğrenme zaten bir süre önce tasarlandı.

Yönetim ekiplerinin ve organizasyonlara liderlik eden kişilerin, yeni gelişen teknolojiler hakkında ilk elden bilgiye sahip olmaları gerekir. Bilgi bu çağın anahtarıdır: Teknolojilerin ne anlama geldiğini anlamak ve bunları insanların ve işletmelerin yararına nasıl uygulayabileceğimizi bilmek için her zaman güncel kalmalıyız: bu nedenle WOBI, düşünürlerin en etkili farklı vizyonlarını derleyip sunar. teknoloji ve iş dünyasının dijital geleceği konusunda yönetim liderleri.
Gabriel Sánchez, WOBI Ülke Müdürü.

Yüksek seviye hoparlörler

İşletmenin vizyonunu, amacını, sosyal sorumluluğunu ve yaratıcılığını genişletmek amacıyla; the katılacak liderler ve konuşmacılar şunlar:

Chris Gardner Zorluklar karşısında kariyerinizi nasıl inşa edeceğiniz ve özyönetim yoluyla başkalarına nasıl liderlik edeceğiniz hakkında konuşmaktan sorumlu olacak “Mutluluk Arayışında” kitabının yazarı.
Stephen Covey, Güven ve organizasyon modellerinde küresel bir referans noktası olarak aynı zamanda babasının kitabının da başarıya ulaşmasını sağladı: “Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı.” Liderlik konuşmasıyla katılacak.
Gary Hamel, İnovasyon konusunda en etkili düşünürlerden biri ve yönetmek.
Lorena Ochoa, Tüm zamanların en iyi kadın golfçülerinden biri, kariyer yönetimi ve günümüzün yüksek rekabet ortamında yüksek performanslı bir sporcu olmanın sonuçları hakkında konuşacak.
Anne Chow, AT&T tarihindeki Kafkasyalı olmayan ilk kadın CEO, yetenek yönetimine odaklanıyor.
Amy Gallo, Organizasyonlar içindeki çatışma çözümünde koç ve uzman.
Felipe Gomez, müzikal ustalığının rehberliğinde etkileyici konuşmalarıyla insanları daha yaratıcı olmaya teşvik eden bir müzisyen ve girişimcilik uzmanıdır.
Luis Huete, IESE Business School'da profesör ve strateji konularına odaklanan organizasyonel psikoloji alanında küresel otorite.
Marcus Collins, Tüketici davranışlarını analiz eden pazarlama ve marka stratejisi uzmanı.